Pomoc - FAQ

Jak zarabiać na galerius.pl?
Galerius.pl umożliwia generowanie przychodów z reklamy na swoich popularnych albumach ze zdjęciami. Wszystko co musisz zrobić to w swoim profilu po zalogowaniu na stronie wkleić swój numer klienta GoogleAdSense. Kod klienta Adsense widoczny jest w prawym górnym rogu w panelu AdSense. Twoje reklamy będą wyświetlane na zmianę z reklamami Galerius.pl. Swoje przychody możesz sprawdzać bezpośrednio w panelu AdSense.Jak pokazać zdjęcia tylko znajomym, co to jest tajny link?
Dzięki tajnym linkom możesz przesłać zdjęcia tylko osobom które mogą je zobaczyć. Na przykład zdjęcia z imprezy. Aby wysłać tajny link wystarczy ustawić galerię jako prywatną i skopiować swój tajny link.Dlaczego moje zdjęcia nie są dostępne publicznie?
Zdjęcia po dodaniu mają status "prywatne", aby umożliwić publiczne oglądanie Twoich zdjęć i albumów musisz zmienić status zdjęcia na "Publiczne" można tego dokonać klikając na czerwoną ikonkę etykiety przy danym zdjęciu.
Możesz także kliknąć w linka "Publiczne" nad spisem zdjęć (po kliknięciu na nazwę albumu w "Twoim koncie") aby zmienić uprawnienia dla wszystkich zdjęć.Masz pytanie pisz na nasz adres: biuro@galerius.pl